place 1272 06,06 Майстерня міста 170606_

ПРО ПРОЕКТ

«Майстерня міста» — це відкритий павільйон, що діятиме з 5 по 16 червня 2017 року

Збиратися в червні — активістам, тим, хто змінює культурний та міський простір Львова, вже стало доброю традицією. П’ятий рік поспіль у Львові відбувається «Майстерня міста».

Цьогоріч програма ще більш насичена, а її учасниками та співорганізаторами стала велика кількість міських активістів, культурних осередків, та власне, мешканців міста.

Інститут міста  став  організатором цьогорічної «Майстерні міста», спільно з Львівською міською радою та Німецьким представництвом GIZ у Львові , згуртували найактивніші осередки в місті, тих, хто у той чи інший спосіб сприяє збереженню та розвитку міста, залученню мешканців до усвідомлення міського простору, рівності в місті, розвитку велоспільноти, поширенню сучасної культури.

Мета «Майстерні міста 2017» — заохотити всіх зацікавлених осіб, мешканців та гостей Львова до спільного діалогу на актуальні для міста теми. Темаю цьогорічної майстерні міста стала урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами.