18767746_1783631398616054_8883460777189953808_n

Новини

Відкриття Майстерні міста 2017

6 Чер , 2017  

У понеділок, 5 червня, у Львові офіційно відкрили Майстерню міста, де майже два тижні різні аудиторії учасників будуть спілкуватися про місто. В рамках цьогорічного урбаністично-культурного проекту передбачена велика кількість тематичних  майстер-класів, кінопоказів та лекцій про те, як зробити життя у місті комфортнішим.

Відкриття “Майстерні” відбулося біля Музею Ідей на вул. Валовій 18 а

Неодноразово наголошували, що цього року Майстерня запрацює у Львові вшосте, основна тема заходів – урбаністична децентралізація. Паралельно працюватимуть п’ять мобільних павільйонів в Рясному, на Сихові, Замарстинові, Левандівці та Рогатці.

Організацією проекту раніше опікувався фонд GIZ, а тепер передав цю задачу міській раді та комунальній установі “Інститут міста”. Основною метою проекту є залучення громадськості та громадських ініціатив до благоустрою та розвитку міста, зазначив представник GIZ Юрген Лембке.

“Майстерня міста є знаковим проектом в українській урбаністиці. Його приніс в Україну проект “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” (GIZ). Завдання і мета цьогорічної Майстерні міста – дати можливість усім зацікавленим сторонам, які підтримують міський розвиток, зробити свій внесок у творення дружнього середовища”, – розповів директор КУ “Інститут міста” Олександр Кобзарев.

“Дуже пишаюся, що львів’яни як містяни стаємо більш зрілими для того, щоби робити щось для себе, святкувати свої успіхи і просто бути разом на це свято. Я пишаюся, що на нас дивляться і надихаються інші міста”, – сказала під час відкриття представниця “Інституту лідерства та управління” УКУ Наталія Бордун.

Цього року в павільйонах Майстерні проводитимуть заходи присвячені залученню мешканців до розвитку міста, покращенню громадських просторів, озелененню та енергоощадності, залученню людей з особливими потребами, велосипедній та пішохідній інфраструктурі, збереженню історичної спадщини та дитячій урбаністиці.

Детальніше із заходами можна ознайомитися у програмі Майстерні міста.