14739472729989_balaton-fest_1_2ac282ab10f7c213cdd2dc40e84a808e

Новини

Балатон Фест 2.0

31 Тра , 2017  

«Цього року буде ще більше всього : більше квестів, більше майстер – класів, більше екскурсій, більше розваг»

Свято району допоможе всім знайти спільну мову у цікавих процесах, що будуть відбуватися протягом цього часу, фестиваль – це подія, яка має перетворитися у щось більше та важливіше для громади.

Лідер ініціативної групи Оксана Луцко знає як зробити все якнайкраще:

– Наскільки багато може зробити згуртована громада людей?
– Насправді люди можуть зробити більше, ніж вони роблять. Ідеї для цього є, але щоб чогось досягнути потрібна громада – ми це зрозуміли, коли згуртувались, написали проект і він переміг. Так і інші громади можуть зробити щось потрібне для свого району, і тоді ми зможемо ходити в гості один до одного і робити своє місто сучасним та квітучим. Але все залежить від ініціативності кожного члена громади, ми не можемо все робити самотужки. Коли люди зрозуміють як багато вони можуть скооперувавшись, та коли вони почнуть думати і про інших, то позитивні зміни у життя кожного не затримаються.

Балатон-фест допоможе людям зрозуміти наскільки багато їх є і на скільки ініціативних людей вони можуть розраховувати, а тим хто сумнівається, чи займатися громадської діяльністю він допоможе знайти вірне рішення. А для гостей – чудово проведений час, наповнений цікавими подіями та позитивом для кожного хто буде тут.

– Що буде цікавого на фесті?
– Концерт колективу школи нашого району; дендропологічна екскурсія по парку з фахівцем, який розповість про птахів, які живуть у парку, про дерева та рослини; цікава гра, спрямована на розвиток громади; збір макулатури на потреб реабілітаційного центра «Джерело»; два майстер-класи: по сортуванню сміття та по безпеці велосипедного руху; міні-турнір по шахам; дитячий марафон по парку з подарунками; пікнік. Схожий фестиваль ми влаштовували у минулому році і люди були у захваті було смачно та весело – по-сусідськи. Він згуртував багатьох сусідів по спільним інтересам. У цьому році різноманітні розваги будуть до вподоби мешканцям різного віку. І наша громада повинна ставати ширшою, мають долучатись нові сусіди, нові цікаві люди, в наслідок цього довіра та дружба між сусідами буде зростати.

Матеріал підготував Ілля Колдомасов